604 903 903
Nová rezervace: Lekce
únor 2018
19.2. 2018
25.2. 2018
7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • po 19.2.
    • Sál 1
    • Sál 2
  • út 20.2.
    • Sál 1
    • Sál 2
  • st 21.2.
    • Sál 1
    • Sál 2
  • čt 22.2.
    • Sál 1
    • Sál 2
  • 23.2.
    • Sál 1
    • Sál 2
  • so 24.2.
    • Sál 1
    • Sál 2
  • ne 25.2.
    • Sál 1
    • Sál 2
Rezervovat
19:00
20:00
Cross trénink - Dominik
Sál 1
15 / 15
volných míst
Rezervovat
17:00
18:00
Sebeobrana pro děti - Dominik
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
18:00
19:00
Kondiční box - Emil Kocvelda
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
20:00
21:00
MMA - Dominik Luks
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
10:00
11:00
Cross trénink - Tomáš Loužecký
Sál 1
15 / 15
volných míst
Rezervovat
18:00
19:00
Cross ladies - Andrea Kocmanová
Sál 1
15 / 15
volných míst
Rezervovat
19:00
20:00
Cross trénink - Andrea Kocmanová
Sál 1
15 / 15
volných míst
Rezervovat
16:00
17:30
Steet Dance (90 min) - Katka Netřebská
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
18:00
19:00
Tabata - Egor Marčenkov
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
19:00
20:00
Thai box pro začátečníky a ženy - Egor
Sál 2
14 / 15
volných míst
Rezervovat
20:00
21:00
Twerk - Aneta Široká
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
18:00
19:00
Kruhový trénink - Andrea Kocmanová
Sál 1
15 / 15
volných míst
Rezervovat
19:00
20:00
Cross trénink - Dominik
Sál 1
15 / 15
volných míst
Rezervovat
17:00
18:00
Sebeobrana pro děti - Dominik
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
19:00
20:00
Twerk - Aneta Široká
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
20:00
21:00
MMA - Dominik Luks
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
10:00
11:00
Cross trénink - Tomáš Loužecký
Sál 1
15 / 15
volných míst
Rezervovat
18:00
19:00
Cross ladies - Andrea Kocmanová
Sál 1
15 / 15
volných míst
Rezervovat
19:00
20:00
Cross trénink - Andrea Kocmanová
Sál 1
15 / 15
volných míst
Rezervovat
16:00
17:00
Mini Dance - Katka
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
17:00
18:00
Steet Dance - Katka Netřebská
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
18:00
19:00
Dance Hall - Katka Netřebská
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
19:00
20:00
Thaibox pro pokročilé - Egor Marčenkov
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
20:00
21:00
Thai box pro začátečníky a ženy - Egor
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
19:00
20:30
Cross trénink - 1.5 hod - Dominik Luks
Sál 1
15 / 15
volných míst
Rezervovat
17:00
18:00
Sebeobrana pro děti - Dominik
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
18:00
19:00
Kondiční box - Emil Kocvelda
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
17:00
18:00
Tabata - Egor Marčenkov
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
18:00
19:00
Thaibox pro pokročilé - Egor Marčenkov
Sál 2
15 / 15
volných míst
Rezervovat
19:00
20:00
Thai box pro začátečníky a ženy - Egor
Sál 2
15 / 15
volných míst
Filtry:
  • Aktivity 14
  • Sály 2
  • Lektoři / Trenéři 8
Zobrazit Skrýt