604 903 903
die neue Reservierung: die Lektionen
Februar 2019
18.2. 2019
24.2. 2019
7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • Mont. 18.2.
    • Kláno. 1
    • Kláno. 2
    • Palmovka
  • Dienst. 19.2.
    • Kláno. 1
    • Kláno. 2
    • Palmovka
  • Mitt. 20.2.
    • Kláno. 1
    • Kláno. 2
    • Palmovka
  • Donnerst. 21.2.
    • Kláno. 1
    • Kláno. 2
    • Palmovka
  • Freit. 22.2.
    • Kláno. 1
    • Kláno. 2
    • Palmovka
  • Samst. 23.2.
    • Kláno. 1
    • Kláno. 2
    • Palmovka
  • Sonnt. 24.2.
    • Kláno. 1
    • Kláno. 2
    • Palmovka
reservieren
18:00
19:00
Cross trénink - Tomáš Loužecký
Fitness Klánovice 1
15 / 15
freie Plätze
reservieren
19:00
20:00
Cross trénink - Dominik
Fitness Klánovice 1
15 / 15
freie Plätze
reservieren
16:00
17:00
Sebeobrana pro děti - Dominik
Fitness Klánovice 2
15 / 15
freie Plätze
reservieren
17:00
18:00
Sebeobrana pro děti - Dominik
Fitness Klánovice 2
14 / 15
freie Plätze
reservieren
20:00
21:00
MMA - Dominik Luks
Fitness Klánovice 2
15 / 15
freie Plätze
reservieren
16:00
17:00
Sebeobrana pro děti - Emil
FOX GYM lekce
12 / 12
freie Plätze
reservieren
17:00
18:00
Kruhový trénink - Emil
FOX GYM lekce
12 / 12
freie Plätze
reservieren
18:00
19:00
Kondiční box - Emil
FOX GYM lekce
10 / 12
freie Plätze
reservieren
19:00
20:00
Problémové partie - Aneta Široká
FOX GYM lekce
12 / 12
freie Plätze
reservieren
10:00
11:00
Cross trénink - Tomáš Loužecký
Fitness Klánovice 1
15 / 15
freie Plätze
reservieren
18:00
19:00
Kruhový trénink - Andrea Kocmanová
Fitness Klánovice 1
15 / 15
freie Plätze
reservieren
19:00
20:00
Cross trénink - Andrea Kocmanová
Fitness Klánovice 1
14 / 15
freie Plätze
reservieren
16:00
17:00
Steet Dance (90 min) - Katka Netřebská
Fitness Klánovice 2
15 / 15
freie Plätze
reservieren
18:00
19:00
Thai box pro začátečníky a ženy - Egor
Fitness Klánovice 2
15 / 15
freie Plätze
reservieren
19:00
20:00
Thaibox pro pokročilé - Egor Marčenkov
Fitness Klánovice 2
15 / 15
freie Plätze
reservieren
7:00
8:00
Kondiční box - Emil
FOX GYM lekce
10 / 12
freie Plätze
reservieren
8:00
9:00
Kruhový trénink - Emil
FOX GYM lekce
12 / 12
freie Plätze
reservieren
9:00
10:00
Kondiční box - Emil
FOX GYM lekce
12 / 12
freie Plätze
reservieren
17:00
18:00
Kruhový trénink - Emil
FOX GYM lekce
10 / 12
freie Plätze
reservieren
18:00
19:00
Kondiční box - Emil
FOX GYM lekce
11 / 12
freie Plätze
reservieren
19:00
20:00
Kickbox - Dan Navara
FOX GYM lekce
12 / 12
freie Plätze
reservieren
18:00
19:00
Cross trénink - Tomáš Loužecký
Fitness Klánovice 1
15 / 15
freie Plätze
reservieren
19:00
20:00
Cross trénink - 1.5 hod - Dominik Luks
Fitness Klánovice 1
15 / 15
freie Plätze
reservieren
17:00
18:00
Sebeobrana pro děti - Dominik
Fitness Klánovice 2
15 / 15
freie Plätze
reservieren
18:00
19:00
Kondiční box - Emil Kocvelda
Fitness Klánovice 2
14 / 15
freie Plätze
reservieren
17:00
18:00
Fit-kickbox - Michal Dlask
FOX GYM lekce
10 / 12
freie Plätze
reservieren
18:00
19:00
Kickbox - Dan Navara
FOX GYM lekce
12 / 12
freie Plätze
reservieren
19:00
20:00
Kickbox - Dan Navara
FOX GYM lekce
12 / 12
freie Plätze
reservieren
19:00
20:00
Cross trénink - Dominik
Fitness Klánovice 1
15 / 15
freie Plätze
reservieren
17:00
18:00
Tabata - Egor Marčenkov
Fitness Klánovice 2
15 / 15
freie Plätze
reservieren
18:00
19:00
Thaibox pro pokročilé - Egor Marčenkov
Fitness Klánovice 2
15 / 15
freie Plätze
reservieren
19:00
20:00
Thai box pro začátečníky a ženy - Egor
Fitness Klánovice 2
15 / 15
freie Plätze
die Filter:
  • die Aktiviten 15
  • die Sälen 3
  • die Lektor / die Trainer 9
darstellen verbergen